Kuchnia bez konserwantów czyli wytwarzanie żywności w domu

Lisa Casali Wydawnictwo: Jedność kulinaria, przepisy kulinarne
Jedność
kulinaria przepisy kulinarne jedzenie gotowanie zdrowa żywność
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria przepisy kulinarne jedzenie gotowanie zdrowa żywność

2061

Całkiem przejrzyste opisy, proste w wykonaniu przepisy, które umożliwiają zastępowanie gotowych, przetworzonych produktów domowymi .Znajdziemy tu przepisy na: makarony, pieczywo, nabiał, przetwory, mrożonki, sosy, napoje. Bez konserwantów, naturalnie. Smacznie i zdrowo. Pomysłowo. Przedstawione te przepisy, rozwiązania zachęcają do poszukiwania własnych pomysłów na kuchnię...

Na półkach: , , , , ,

Lubię, kiedy w kuchni spożywana żywność wykorzystywana jest do dalszego użytku dzięki wszelkiego rodzaju nowym przepisom z udziałem nowoczesnej technologii.

Dlatego sięgnęłam po tę kulinarną książkę, aby zaczerpnąć nieco więcej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej autorstwa Pani Lisy Casali pt. ''Kuchnia bez konserwantów, czyli wytwarzanie żywności w domu''.

Autorka...

W książce "Kuchnia bez konserwantów" znajdziemy proste przepisy na podstawowe potrawy/produkty takie jak makarony, chleb czy nawet nabiał. Dla początkującego kucharza (takiego jak ja) jest to świetny poradnik jak zastąpić gotowe, przetworzone produkty tymi wykonanymi wlasnoręcznie w domowym zaciszu. W kolejnych rozdziałach autorka przedstawia nam przepisy na makarony,...

Dyskusje

• Wyzwanie Czytelnicze 2020