Mroczni Władcy Nocy

praca zbiorowa Wydawnictwo: Copernicus Corporation Seria: Warhammer Fantasy Roleplay hobby
Nights Dark Masters
hobby
Marcin Roszkowski, Szymon Gwiazda
Warhammer Fantasy Roleplay
Warhammer 2 ed rpg

Kiedy dostałem ten podręcznik na urodziny niezwykle się ucieszyłem. Od jakiegoś czasu zapałałem sympatią do wampirów ze świata Warhammera, choć początkowo nic tego nie zapowiadało. Także z wypiekami na twarzy zgłębiłem się w lekturę tego suplementu pochłaniając każdą informację jaką mogłem.
Szata graficzna książki sprawia pozytywne wrażenie. Kolorowe strony wzorowane na...

• RPG
  • Podręczniki