Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Cała przyjemność po mojej stronie

Natalia Sońska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Jagodowa miłość (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska
Jagodowa miłość (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

1935

Na półkach: , , , ,

Książka naprawdę dobra, przyjemnie się ją czytało ale nie porywa. Bohaterowie sympatyczni, choć dla mnie za grzeczni, ułożeni i porządni. Tylko Agata nadaje ikry i charakteru tej książce. Może na samym końcu trochę się rozkręcili, a może to miało być zamierzone.

Przyjemna,lekka odskocznia :) to już któraś książka Pani Sońskiej, w której mowa jest o przepysznych wypiekach :) miło się to czyta, wkręciłam się, zabrałam za kolejne części :)

Lekka książka na wakacje.

Flaki z olejem

,,Cała przyjemność po mojej stronie ‘’. Natalii Sońskiej to pierwszy tom serii Jagodowa Miłość. Przyznać się muszę , że czytam ją chaotycznie, ale to tylko przez moje niedopatrzenie.
Nie ma to jednak wpływu na moją ocenę całej serii.
Jak już wspominałam jest to opowieść o 30 letniej dziewczynie po przejściach, która próbuje odnaleźć się na nowo w życiu . Ta część...

Nie uważam książki za wybitne dzieło, ani niestety też dobre. Pozostaje dla mnie przeciętną historią obyczajową, którą można przeczytać i nawet mieć po tym miłe uczucia, ale raczej nie jest to pozycja, do której chcę wrócić za jakiś czas. Bohaterowie są w porządku i to w sumie tyle. Jak na mój gust zachowują się trochę zbyt ckliwie. Jedyna rzecz, która tak naprawdę...

Całkiem przyjemna obyczajówka. Od razu zaznaczę, że wcale nie cały czas jest pięknie i cudownie. Bohaterowie mają też swoje problemy czy tajemnie z przeszłości ale uważam że to dobrze, bo dzięki temu książka jest bardziej realna.
Rzadko czytam tego typu książki ale obecnie czegoś takiego mi było trzeba i nie zawiodłam się. Chętnie przeczytam kolejne tomy. Jestem ciekawa...

Lekka książka, prxewidywalna trochę, ale szybko się czytało.

Nuda, nuda, nuda....rozwleczona historia do granic możliwości...Jestem w szoku za co ona ma tak wysoką ocenę...Przez całą książkę nic się nie dzieje...Akcja zaczyna się na ostatniej stronie...Styl pisania, nazywanie głównej bohaterki "siostrą Agaty" to jakieś nieporozumienie.

Ciepła opowieść o dwojgu ludzi, którzy na nową chcą zakochać się i być szczęśliwymi, pomimo przeszkód. Zakończenie dość zaskakujące, ale na pewno zachęcające by sięgnąć po Tom 2. Polecam.

• 2019
  • 2018