Cała przyjemność po mojej stronie

Okładka książki Cała przyjemność po mojej stronie
Natalia Sońska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Jagodowa miłość (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Jagodowa miłość (tom 1)
Czwarta Strona
2018-05-23
2018-05-23
literatura polska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Niby przyjemne czytadło ale coś w tej historii wydawało się odpychające i nużące. I nawet nie ta jagodowa słodycz.
Nie porywa.

Nie porywa.

Ta ocena jest dość naciągana... książka nudna, wszystko się wlecze, a i tak nie wyjaśnia się ważna kwestia..A po drugą część nie sięgnę, z sympatii do siebie samej.
Głowni bohaterowie mają gdzieś, zapewne około 30 lat (nie pamiętam by było powiedziane), a może mniej, a opisy ich uczuć i myśli, jakbym czytała pamiętnik romantycznej nastolatki. I nie chodzi mi tylko o uczucia Jagody, ale również Tomasza. Nie wierzę, że takie myśli, jakie krążą w głowie bohatera, krążą w głowie jakiegokolwiek mężczyzny.
I to zastępowanie imienia Jagoda określeniem "siostra Agaty"... rozumiem, gdyby akurat cos działo się również z Agata... Ale, gdy w danej sytuacji, np. W klubie bodajże, Agaty nie było, to określenie "siostra Agaty" było takie dziwne...
Nie czyta się szybko, łatwo, ani przyjemnie. Nie polecam.

Książka była nudna i o niczym a najbardziej denerwowało mnie nazywanie głównej bohaterki "siostrą Agaty" (pewnie w celu uniknięcia powtórzeń), no po prostu aż gryzło mnie w oczy😉.To, że przebrnęłam przez powieść do końca i dałam 6 gwiazdek sprawił bardzo ładny, plastyczny język literacki jakim posługuje się pani Sońska. Gdyby tylko wzięła się za inny gatunek...czytalabym😉 Książka spodoba się nastolatkom.

Taka sobie oo.. Do przeczytania podczas choroby czy coś. Albo na chandrę gdy cały dzień spędzasz w łóżku. Ciekawa jestem na jakim świecie istnieją tacy faceci jak Tomasz... Bo Łukasza można znaleźć na każdym kroku... Zobaczymy jak potoczą się dalsze losy bohaterów...

Cała seria jest tak ciepła, tak cudowna, że nie sposob się od niej oderwac.
Polecam!

Cała seria jest tak ciepła, tak cudowna, że nie sposob się od niej oderwac.
Polecam!

Przeczytana w jeden dzień 🙂 wciągająca 🙂

Przeczytana w jeden dzień 🙂 wciągająca 🙂

Pierwszy Tom serii „Jagodowa miłość” serdecznie polecam, miło się czyta, książka pełna miłości i ciepła jak wszytskie tej autorki

I stało się! Ja tej książki nie przeczytałam, ja przez nią przepłynęłam!

Ach co to była za lektura! 😍

Cukiernia „Słodka”, a w niej pracująca Jagoda, której pasją jest cukiernictwo. Od jakiegoś czasu do Słodkiej przychodzi On - bankowiec i stały klient, który ma na imię Tomasz i co niedzielę kupuje sernik.

Ona i On chcą zacząć żyć na nowo. Każde z nich boryka się ze swoimi problemami, ze swoją przeszłością i oboje próbują sobie poukładać życie.

To przypadek, że Tomasz trafił do Słodkiej, a Jagoda zawsze go obsługiwała?

Cała przyjemność po mojej stronie to lekka książka o miłości. Nie jest ona jednak cukierkowa, jak mogłaby wskazywać okładka. Bohaterowie mierzą się z różnymi sytuacjami, które nie są dla nich komfortowe. Słodkie są natomiast wszystkie ciasta i pyszności znajdujące się w tej cukierni. Czytając tę pozycję sama miałam ochotę zjeść taki sernik jagodowy! Jakaż to była męczarnia kiedy czytałam późno w nocy, a w domu nie miałam nic słodkiego! Moja wyobraźnia działała na pełnych obrotach 😂

Czy bohaterom uda ułożyć swoje życie tak żeby było ono słodkie jak wypieki Jagody? Dowiedzcie się sami. Ja tymczasem zaczynam czytać następna część 🤩

I stało się! Ja tej książki nie przeczytałam, ja przez nią przepłynęłam!

Ach co to była za lektura! 😍

Ona i On chcą zacząć żyć na nowo. Każde z nich boryka się ze...

"Każdy człowiek czasami potrzebuje odmiany, nawet niewielkiej,
ale takiej, która pozwala cieszyć się z życia, z drobiazgów, która przypomina,
że życie może być radosne i zaskakujące, mimo że dzieli się je tylko z jedną osobą".

Słodka to bardzo klimatyczne miejsce; to tam kryją się najpiękniejsze zapachy ciast i ciasteczek, tam kawa i desery smakują najlepiej, a ludzie od razu po przekroczeniu progu cukierni uśmiechają się, są zrelaksowani i szczęśliwi. To w takim miejscu pracuje Jagoda, główna bohaterka powieści "Cała przyjemność po mojej stronie". I to właśnie tam regularnie pojawia się, zachęcony przepysznym sernikiem, Tomasz. I również on staje się zrelaksowanym, szczęśliwym i uśmiechniętym klientem.
Opowieść Natalii Sońskiej to historia dwojga osób, które zostały przeciorane przez życie. Oboje siedzą w swoich kompleksach, rozpamiętują przeszłość. Żyją zamknięci w swoich przeżyciach, aż do momentu przypadkowego spotkania. Jagoda i Tomasz bardzo szybko odnajdują nić porozumienia i okazuje się, że są dla siebie wzajemnie najlepszym lekarstwem.

Zapraszam po więcej: https://czytelniawpustelni.blogspot.com/2021/08/caa-przyjemnosc-po-mojej-stronie.html

"Każdy człowiek czasami potrzebuje odmiany, nawet niewielkiej,
ale takiej, która pozwala cieszyć się z życia, z drobiazgów, która przypomina,

Ta historia pachnie słodkimi wypiekami! Nie polecam czytania jej na diecie, za bardzo kusi!

Jagoda najwięcej czasu spędza w kuchni tworząc prawdziwe arcydzieła dla podniebienia, nic dziwnego, że dla swojej pasji porzuciła pracę w korporacji i trafiła do ,,Słodkiej" - cukierni, w której zawsze są tłumy, nie tylko dzięki przepysznym wypiekom, ale również dzięki atmosferze tam panującej.

Główna bohaterka, w owej cukierki poznaje przystojnego klienta, który regularnie, co niedzielę wpada, aby kupić sernik. Czy okaże się on ukojeniem jej życiowych problemów i jaką tajemnicę skrywają jego pełne bólu oczy?

Video

Video