Usuń przyczyny otyłości i wymodeluj swoje ciało

Okładka książki Usuń przyczyny otyłości i wymodeluj swoje ciało Renata Zarzycka
Okładka książki Usuń przyczyny otyłości i wymodeluj swoje ciało
Renata Zarzycka Wydawnictwo: The Black Horse hobby
hobby
The Black Horse
2016-03-11
2016-03-11

Wartościowy materiał, przyjemny głos i dobrze przygotowany merytorycznie audiobook pod względem treści. To wspaniałe wsparcie merytoryczne w metamorfozie sylwetki. gdyż nie ma tu mowy wyłącznie o żywieniu lecz autorka porusza tutaj temat psychodiety, czyli jak zmienić nawyki i pracować nad nimi, aby zrealizować swój cel. Dobra pozycja z zakresu Coachingu Żywienia - polecam.

Dziwią mnie tylko poprzednie komentarze, które osób, które nawet nie posłuchały ani jednego audiobooka, jak wynika z ich opisu, a znalazły się tutaj najwyraźniej z konkurencji, chcąc podważyć blisko 30letnie kompetencje autorki z zakresu medycyny naturalnej i medycyny holistycznej, sugerując fałszywe informacje i pomówienia.
Przyznam, że za takie komentarze zniesławiające osoby w publicznej przestrzeni, hejterzy w poniższych komentarzach, którzy nawet nie czytali ani jednej książki autorki - jak samo twierdzą, lecz opiniują nie wiadomo na jakiej podstawie, bzdury wyssane z palca, podlegają paragrafom karnym art. 212 KK, czyli za oczernianie. Nie zadali sobie oni nawet trudu aby dotrzeć do prac naukowych autorki, których tytuły są podane na międzynarodowej platformie naukowej ORCID - wystarczy wpisać "Renata Marzena Zarzycka ORCID" , a także nie chciało im się poszukać samej pracy oraz wspaniałych recenzji profesorskich z tejże pracy.

PRACA NAUKOWA I RECENZJE:

Dziwi mnie, że ktoś niemądry, dziecinnie nieodpowiedzialny z problemami niedojrzałości emocjonalnej chce opiniować bzdury, które świadczą o nim samym i wypisuje głupoty w komentarzach, niszcząc inne osoby, zamiast sprawdzić fakty i być świadomym oraz mądrym człowiekiem, a do tego uczciwym.

Tutaj znajdują się wszyscy ludzie z tytułami naukowymi w Polsce -https://polon.nauka.gov.pl/opi/aa/drh/zestawienie?execution=e1s1 (szukaj Renata Marzena Zarzycka)

Na koniec jeszcze jeden link do artykułu
"Renata Zarzycka obroniła rozprawę doktorską" :

Podsumowując, każdy pisze komentarze zgodnie z tym co sam ma w swojej głowie. Dzięki temu możemy przeanalizować i obserwować, czy taka osoba potrafi znaleźć pozytywy tego świata we wszystkim, czy neguje wszystko czyli sam siebie nie szanując tym samym innych, a przede wszystkim siebie prezentując głupoty i fałszywe informacje.

Książka jest absolutnie nie warta lektury. W mojej opinii strata pieniędzy i czasu.

Według mojej opini książka zawiera rzeczy oczywiste. Słuchałam tego dla przypomnienia. Na pewno znajdzie się grono ludzi, którzy docenią tą książkę.

Wysłuchałam w wersji Audiobook

Wysłuchałam w wersji Audiobook