Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie

Okładka książki Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie
Patrick Lencioni Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MT Biznes
2017-06-12
2017-06-12

Ciekawa książka tzw. biznesowa. Jeśli czytałbym ją jako pierwsza to myślę, że byłaby bardzo inspirująca. Natomiast jako pozycja kolejna nie wniesie już tyle w moje życie zawodowe. Polecam ją zwłaszcza tym osobom, które zaczynają szukać literatury, która ma im pomóc w pracy z ludźmi i ze sobą.

Bardzo dobra książka biznesowa, doskonała w swojej prostocie. Lencioni po raz kolejny pokazuje jak niewiele trzeba, aby stworzyć ludziom przyjemne miejsce pracy. Polecam wszystkim menedżerom.

Dodaj cytat z książki Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie