Kup teraz - 11 ofert w cenie od 16.45 zł do 24.11 zł

Wydawnictwo Bajkopis
bajki bajki dla dzieci rymowanki wierszyki
bajki
bajki bajki dla dzieci rymowanki wierszyki

Najeżona bajka o żabie, jeżu i jeżynach. Niedługa, więc nie znudzi młodszych czytelników. Zabawna. Pięknie ilustrowana. Starannie wydana, super kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami. Polecam nawet dla młodszych dzieci. Po raz pierwszy czytałam ją synkowi, gdy skończył 3 latka, już wtedy mu się podobała.

• Mlodziez
  • Dla dzieci-mam