Promyk słońca

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Seria mazurska (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
literatura polska
Seria mazurska (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Najlepsza książka tak jak wszystkie książki w wydaniu Kasi Michalak.

Po doskonale przyjętej poprzedniej części postanowiłem przeczytać kontynuację. Nie ukrywam , że bardzo spodobała mi się seria mazurska. Wyjątkowo piękna i słoneczna książka o nadziei , spełnianiu marzeń i wybaczeniu. Jestem pod wrażeniem tak pięknej powieści.
Polecam

Na półkach: , , , ,

Piękna powieść,dzieje się na malowniczych,pięknych Mazurach,pisarka chwyta za serce,porusza,zachwyca.

Całkiem przyjemna lektura. Tym razem nieco wiecej dzieje się niż w "Gwiazdce..." bywa jednak smutno i tragicznie. Główny bohater nie ma lekko, całe życie pod górkę i tym razem nie inaczej, kiedy już wydaje się, że może córka Marty okaże się tą jedyną, ta jawi się jako wredna, bezwzględna oportunistka, nie mająca względu ani na matkę, ani na chłopaka który niegdyś uratował...

Rewelacja ! Uczucia, emocje dobitnie ujęte w każdym calu. Zaskakujące sytuacje udowadniają nam jak kruche jest życie i czasem może zabraknąć nam go na właściwe działania.

Rewelacyjna książka.

Piękna historia wciągająca kartka po kartce. :) Jestem ciekawa dalszych losów naszych bohaterów. Tak samo urzekła mnie jak poprzednia część. Teraz zaczynam czytać trzecią część. :D

Bardzo przyjemnie się czyta. Akcja jednak zaskakuje, mimo, że tempo nie jest zawrotne. Oczywiście 3 część też jest w planach...

Czytając tą część dowiedziałam się, że mając 46 lat jest się starszą panią🙂 Dlaczego tak sądzę... Bo tak są opisani bohaterowie, Marta i Mateusz. Ale może to tylko moje wyobrażenie. Trochę się zawiodłam na tej książce, Jednak kolejne części na pewno przeczytam, bo jestem ciekawa jak sobie poradzą przyjaciele Sennej, bo stracie kochanej przez nich osoby. Czy Nataniel nadal...

Katarzyna Michalak pokazała, że każdy w życiu potrzebuje przyjaciół. Każda z postaci była bardzo interesująca, byłam ciekawa ich dalszych losów. Emilka to promyk słońca wszędzie tam , gdzie się pojawiła rozgoniła czarne chmury. Polecam przeczytać II tom Serii Mazurskiej. Pozdrawiam wszystkie czytelniczki. K.P.
Tylko zakończenie bardzo smutne: umiera Marta.
"Zawsze wydaje...

Dyskusje