Claiming Addison

Na półkach: , , , , , , ,

Opinia dla części 1-3:
Claiming Addison, Craving Talon, Redeeming Kyle

Seria „69 Bottles” opowiada o Zespole rockowym, kochanym przez rzesze wielbicielek, w którym muzycy korzystają pełną parą z tego, co im wielbicielki i świat podarowują.
W życiu tych rockowych mężczyzn mamy alkohol lejący się strumieniami, narkotyki i nocne libacje, gdzie nie ma ograniczeń a liczy się tylko aby „zamoczyć” i dobrze się bawić.
Tomy 1-3 serii opowiadają historię Specjalistki od PR Addison, Frontmana i wokalisty zespołu Talona oraz Managera zespołu Kyle’a.

Addison z dnia na dzień wkracza w świat, w którym żyją muzycy 69 Bottles. Ona nie jest pierwszą lepszą niewinną panienką, wie jak działają gwiazdy rocka bo z różnymi pracowała już od wielu lat zajmując się ich PR’em.
Teraz zostaje rzucona na 12-tygodniową trasę koncertową wraz z niegrzecznymi chłopcami, nad którymi musi zapanować aby żadne niewłaściwe informacje z ich życia nie wypłynęły do sieci. A tych za kulisami jest bardzo, bardzo dużo…
Sprawa nie jest prosta, gdyż po wielu latach posuchy, nagle od pierwszej chwili w Addison budzi się silne przyciąganie, zarówno do Talona, jak i Kyle’a. To dla niej coś zupełnie nowego i nie do końca wie jak ma się w tym odnaleźć zważywszy na rozwiązłość mężczyzn, a szczególnie głównego wokalisty. Dla Panów natomiast trójkąty, czy inne wielokąty, nie są nowością. Już nie raz dzielili się kobietami. Dla nich zaskoczeniem jest ich wzajemny pociąg.
Wzajemne przyciąganie, jest tak silne, że cała trójka wkracza w ten nowy związek wręcz ekspresowo bo już od 3 dnia trasy. Zbliżenia między tą trójką pochłaniają ich zupełnie. Są na siebie bardzo otwarci i wykazują się niesamowitą bezpruderyjną kreatywnością.
Szybkość z jaką wszystko rozwija się między tą trójką powoduje, że każdy z nich ma swoje wątpliwości, które odbijają się na funkcjonowaniu tego niestandardowego związku. Addison nagle staje się gwiazdą i zaczyna zdobywać uznanie innych celebrytów co nie podoba się Talonowi, który daje temu wyraz. Dodatkowo dziewczyna walczy ze sobą i swoją niezależnością, której nagle czuje się pozbawiona co ją mocno przytłacza.
Jednak najtrudniejszym dla nich staje się moment, gdy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Kyle nie jest w stanie sobie zupełnie poradzić z tą sytuacją w wyniku czego związek trójki bohaterów zaczyna chylić się ku całkowitemu upadkowi.

Nie jest to lektura wysokich lotów, ale prawdziwy erotyk, który z czystym sercem mogę polecić. Mamy nie sztampowe opisy scen seksualnych zarówno wszystkich bohaterów jak i w duetach. Nie przeszkadzały mi nawet zbliżenia między męskimi bohaterami, co totalnie było dla mnie nowością.
Lubię jednak silnych i bardzo męskich bohaterów a tutaj z części na część, miałam wrażenie, że Panowie „miękną” 😉 a najsilniejszą w tym układzie jest kobieta. Dodatkowo akcja z Kyle’m w trzeciej części mocno naważyła na mojej ocenie Jego jako bohatera i partnera.
Mimo jakiś drobnych niedociągnięć i moich „lubień” czy „nie lubień”, z czystym sumieniem mogę polecić te trzy pierwsze części serii jako ciekawą lekturę erotyczną. 😍

Opinia dla części 1-3:

BYĆ
WOLNY...

• Romans
  • Muzycy
  • Dirty, dirty! One plus more( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • MMF

Zoey Derrick Claiming Addison Zobacz więcej