Nowa wizja lasu

Chris Maser Wydawnictwo: Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot flora i fauna
8390196875
Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot
las przyroda ekologia gospodarka leśna
flora i fauna
8390196875
las przyroda ekologia gospodarka leśna

Książka z początku lat 90. wciąż jest warta przeczytania. Przedstawia pomysł na las odmienny od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni za sprawą dominującej narracji Lasów Państwowych i polskiej gospodarki leśnej, tkwiącej w przedwiecznych schematach postrzegania przyrody.

Jest to zapis historii sposobu w jaki człowiek trwale zmienił las na przestrzeni wieków (np....

• 4 Naukowe sprawki

Dodaj cytat z książki Nowa wizja lasu