Oczami Bożej miłości

2015-02-20
2015-02-20
Edyta Stępkowska
religia Bóg wiara

Spodziewałam się kontynuacji "Oczami Jezusa". Te krótkie historie dają jednak dużo do myślenia, wskazują konkretny punkt i dotykają tego, co w życiu ważne.

Czytając tę książkę łzy same ciekły. POLECAM

Ksiazka z pieknymi historiami przekazanymi autorowi od Jezusa, Boga Ojca, Ducha Swietego, i Maryi. Sa to krotkie opowiadania pokazujace ze te swiete osoby sa z nami zawsze i nam pomagaja i pocieszaja mimo, ze tego nie zauwazamy. Toc o zauwazylam to iż male dzieci sa najbardziej otwarte na ten niebianski swiat, Jezus to wlasnie im sie ukazuje, wiec stanmy sie jak dzieci!...

Książka podnosząc na duchu. Koniecznie do czytania paczka chusteczek, bo nie raz poleci łza. Opowieści z życia wzięte. Trochę się czytało jak Biblijne przypowieści.

Co tu dużo mówić... po przeczytaniu "Oczami Jezusa", czekałam na tę książkę z wielkim entuzjazmem, a tu... duże rozczarowanie. Te historyjki nie przemówiły do mnie, owszem, niektóre były poruszające, ale wszystkie jakieś takie za krótkie, za proste, za szybkie, za skrótowe, za czarno-białe. Ale nie zrażam się, dotrę jeszcze do książki o Duchu Świętym.

Krótkie opowiadania mówiące o miłości Boga do człowieka i naświetlające bardzo ważne kwestie z życia ludzi. Jedne przemawiały do mnie bardziej inne mniej.... Generalnie jakoś nie poruszyło mnie to mocniej - może za wyjątkiem kilku opowiadań - choć sprawy były ważne.

Książka napisana przez znanego mistyka Carvera Alana Amesa, który w formie krótkich opowiadań czy opowieści przedstawił swoje mistyczne spotkania z Bogiem. Każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Odnajdzie sytuacje ze swojego życia, które zmuszą do refleksji i zastanowienia. Warto przeczytać szczególnie na początku listopada, kiedy częściej niż normalnie myślimy o tych którzy...

„Żyj według Bożych przykazań, niech twoje życie wypełnia miłość”

Carver Alan Ames jest współczesnym charyzmatykiem brytyjskiego pochodzenia. Od ponad dwudziestu lat jeździ po całym świecie, dzieląc się z innymi świadectwem swojego nawrócenia i wielkich cudów Bożych, których sam doświadczył. Autor wielu książek o tematyce chrześcijańskiej, w tym światowego bestsellera...

• Chcę w prezencie
  • Chcę w prezencie