Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar

Okładka książki Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar Paweł Cieliczko, ks. Radek Rakowski Patronat LC
Okładka książki Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar
Paweł Cieliczkoks. Radek Rakowski Wydawnictwo: druga strona poznania religia
religia
druga strona poznania
2018-01-09
2018-01-09

Okładka książki The Best of HISTERIA Jakub Bielawski, Piotr Borowiec, Paweł Cieliczko, Dagmara Fajt, Artur Frysztacki, Krystian Janik, Przemysław Karbowski, Martyna Konwińska, Agnieszka Kwiatkowska, Szymon Płuska, Olga Rot, Mariusz Wojteczek, Kosma Woźniarski, Robert Zawadzki, Damian Zdanowicz, Marek Zychla
Ocena 8,0
The Best of HI... Jakub Bielawski, Pi...
Okładka książki Magazyn Histeria XVII Dagmara Adwentowska, Sebastian Bartek, Paweł Cieliczko, Stefan Grabiński, Magdalena Maria Kałużyńska, Eliza Krzyńska-Nawrocka, Adam Loraj, Marcin Majchrzak, Adam Michniewicz, Jagoda Okuniewicz, Przemysław Pilarek, Julia Szyda
Ocena 7,0
Magazyn Hister... Dagmara Adwentowska...

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Więcej wiary!

Link do recenzji

ciekawa książka motywująca do działania, wskazująca że działanie pozytywne znajdzie w życiu i otoczeniu wsparcie jak w tym przypadku gdzie do uczynków Radka przyłączyła się również fundacja Bill'a Gates'a co jest również zaskoczeniem

Ciekawa pozycja ze wzgledu na księdza Radka. Pytający, choć mogę to zrozumieć ponieważ mieni się ateistą , 'podśmiechuje' się jednak zbyt często w pytaniach..czuć lekką ironię .Ale być może to dobrze, ponieważ odpowiedzi są tym bardziej szczere i głebokie w swym przekazie. Ciekawa postać, bywam na mszach które prowadzi i jest pięknie, czuć ducha !
WZ

Nie po to odchodzi się od kościoła, by do niego wracać, w naszych realiach bardzo niewielu ludzi jest ateistami, bo ich tak ukształtowano, zazwyczaj się takimi stają, czy to zrażeni kościołem, czy stając się bardziej świadomi.

Nie pamiętam dokładnie kiedy sam odrzuciłem religię, ale było to jakoś tak pomiędzy szesnastym a dziewiętnastym rokiem życia.
Trochę wcześniej...

To moja pierwsza książka tego autora, którą bardzo polecam.
Książka warta przeczytania!!

• Biblioteka Kr
  • Nie posiadam jeszcze
  • Chce ale nie mam
  • Duchowość i religia
  • Popularnonaukowe
  • Religijne

Dodaj cytat z książki Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar