Alec

Okładka książki Alec L.A. Casey
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki Alec
L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-01-21
Data 1. wydania:
2014-08-16
Sylwia Chojnacka
irlandia miłość humor rodzina romans seks rywalizacja prośba układ propozycja
Inne

Lubię tą serię mimo, że nie jest wybitna. Ta książka moim zdaniem jest lepsza od pierwszej. Zobaczymy dalej, ale polecam!

Kolejna książka i kolejna historia dwóch dusz, które odnalazły drogę do siebie. Czytajcie, bo naprawdę warto poświęcić im czas. Kolejne części czekają;)

Wciągająca książka. Opowiada, kolejną przygodę miłosną bracii Slater, tylko od strony brata Domnica Aleca Poznaje on Keele przyjaciółkę Aideen. Relacja między nimi jest prawie taka sama jak przy Dominicu i Bronagh, ale mają inne problemy, a także pokazuje prawdziwą miłość. Przy tej książce się pośmiałam i popłakałam a także zaskoczyła. Według mnie warto przeczytać.

Rozumiem zdenerwowanie niektórych czytelniczek_ników. Jest scena jakoś 20% przed końcem, gdzie Casey popłynęła. Ale nie odpłynęła z nią właściwie, bo tak naprawdę rozchodzi się to po kościach i wyszło tak, jakby była ona kompletnie zbędna. Szkoda, bo miała potencjał rozegrać to na dwa sposoby i zmieść wszystko.

Nie rozumiem tak wysokiej oceny czytelniczek. Czytałam tłumaczenie zrobione przez Dionis_Beta: coromandel pewnie potraktowane jako ćwiczenie języka ang. ale bardzo kiepskie jako nawet marna książka. Powtórzony schemat porwania jak w Dominicu, język prymitywny jak we wcześniejszych częściach. Kobiety określane mianem "suki" klepane po tyłku jako objaw atencji, erotyka na...

Dawno nie czytałam tak złej książki. Dziecinne zachowania, dziecinne dialogi.

Bohaterzy nijacy albo tacy sami, generalnie banda szczeniaków. Główna bohaterka pyskata i wulgarna - autorka chyba chciała tym osiągnąć wrażenie silnego charakteru. Dialogi pozbawione głębi i autentyczności, dziecinne, pisane jak przez ucznia podstawówki (może tylko więcej łaciny). Fabuła zdecydowanie nie na całą książkę, gangserski świat i reakcja głównej bohaterki na jego...

Historia lubi się powtarzać i jak widać schemat też lubi być powielany.
Ona pyskata i nie przebierająca w słowach dziewczyna,on zaś typowy odpowiednik męskiego ideału.
Ta historia niczym mnie nie zaskoczyła.Szczerze mówiąc,to strasznie mnie wynudziła.Opowiastki,które kompletnie nic nie wynosiły do całości,tylko to wszystko potwierdziły.
Nie tego szukam w książkach....

zabawna,fajnie się czyta

Lepsza niż poprzedniczki, ale wciąż to moim zdaniem przeciętnia, niemniej czyta się miło, potrafi wciągnąć, a bohaterowie nie wydają się psychicznie chorzy.

2 365
  • 2018