Best of Both Worlds

2017-10-09
2017-10-09

Nooo, trochę to krótkie 😅

Nooo, trochę to krótkie 😅

Bohaterowie wydawali mi się nieco infantylni jak na swój wiek, momentami miałam wrażenie, że zachowują się jak dzieci, a nie dorosłe osoby. Uczucie między nimi pojawiło się lekko znikąd, ale to tylko szczegół.

Książka lekko chaotyczna, jest skakanie od sytuacji do sytuacji. Początkowo nie za bardzo też wiedziała do czego ta historia będzie zmierzać. Później akcja nabiera tempa, chociaż mam wrażenie, że momentalnie można by więcej czasu jej poświęcić.

Książka jest do przeczytania na raz, ma mile umilić czas, ale w pamięci nie zostanie raczej na długo.

Trochę dziwna książka. W niektórych momentach miałam wrażenie jakby pominięto fragmenty (może to wina małej ilości stron?). Z drugiej strony sama jestem trochę dziwną osobą, dlatego moim zdaniem zdecydowanie warto przeczytać.

Delikatny romans M/M :)
Jako osoba, która już trochę przeczytała książek o tej tematyce muszę przyznać, że całość jest dziwnie napisana, a do tego dużo rzeczy według mnie pominięto :/
Historia sama w sobie jednak wciąga :)
I muszę przyznać,ze Sebastian zaimponowal mi tym że ani razu się nie poddał :D

Delikatny romans M/M :)
Historia sama w sobie jednak wciąga :)
I muszę przyznać,ze Sebastian zaimponowal mi tym że ani razu się nie poddał :D

Trochę zabawna,trochę wzruszająca opowieść o miłości dwóch młodych mężczyzn. O uczuciu,problemach i konsekwencjach jakie ponoszą. W opowiadaniu jest ukazany stosunek rodzin i znajomych do ludzi o innej orientacji.

Niesamowita i targająca uczuciami historia Sebastiana i Rylanda.

Niesamowita i targająca uczuciami historia Sebastiana i Rylanda.

• Po angielsku
  • Romans MM