Jak szyć spódnice i sukienki

Jan Leśniak Wydawnictwo: Burda Publishing Polska hobby
Burda Publishing Polska
hobby
2017-11-08

Książka super dla początkujących szyjących, chcących robić więcej niż kopiowanie wykrojów z gazet. Ja oczekiwałam jednak więcej.

Autor pisze w sposób, który zachęca do zabrania się za szycie, ale informacji fachowych nie ma w książce zbyt wiele.

Dlaczego postanowiłam ,,zwykłemu'' poradnikowi, którego nie czyta się od deski do deski dać tak wysoką ocenę? Wpłynęło na to kilka dość ważnych czynników, po pierwsze autor nie tylko ukazał i opisał podstawy szycia, ale również-wielki dla niego ukłon z mojej strony- podał sposoby obliczania i dostosowywania konstrukcji do indywidualnych wymiarów klientki lub swoich.
Po...

• Szycie
  • Chcę w prezencie
  • świąteczne - do przeczytania
  • Przeczytane w 2017
  • Szycie, dzierganie
  • 2019

Dodaj cytat z książki Jak szyć spódnice i sukienki