Kronika zamordowanego świata. Żydzi w Krakowie w czasie okupacji niemieckiej

Okładka książki Kronika zamordowanego świata. Żydzi w Krakowie w czasie okupacji niemieckiej
Katarzyna Zimmerer Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie historia
historia
Wydawnictwo Literackie
2017-11-16
2017-11-16
literatura polska Cracoviana historia Polski Kraków wspomnienia Żydzi

Okładka książki Okupanci: Niemcy w Krakowie 1939–1945 Monika Bednarek, Katarzyna Zimmerer
Ocena 6,0
Okupanci: Niem... Monika Bednarek, Ka...
Okładka książki Zwyczajny dzień Aleksandra Woldańska-Płocińska, Katarzyna Zimmerer
Ocena 8,1
Zwyczajny dzień Aleksandra Woldańsk...

Szczerze polecam. Historia zakłady krakowskich Żydów. Czyta się dobrze, choć to wstrząsająca historia.

Dodaj cytat z książki Kronika zamordowanego świata. Żydzi w Krakowie w czasie okupacji niemieckiej

Ciekawostki historyczne