Dziennik cwaniaczka. No to lecimy

Okładka książki Dziennik cwaniaczka. No to lecimy
Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 12) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziennik cwaniaczka (tom 12)
Diary of a Wimpy Kid: The Getaway
Nasza Księgarnia
2017-11-07
2017-11-07
Joanna Wajs
Joanna Wajs

Nie znam lepszej książki niż ta!

Nie znam lepszej książki niż ta!

Bardzo fajna książka !!! uwielbiam czytać całą serie Dziennik Cwaniaczka

Bardzo fajna książka !!! uwielbiam czytać całą serie Dziennik Cwaniaczka

ta książka dla mnie jest najlepsza z serii

ta książka dla mnie jest najlepsza z serii

Świetnie przedstawiony każdy plus i minus takich podróży.

Świetnie przedstawiony każdy plus i minus takich podróży.

jestem nastolatkiem 19 lat

jestem nastolatkiem 19 lat

Polecam każdemu nastolatkowi z całego serca. Pozycja obowiązkowa !!!!!

Polecam każdemu nastolatkowi z całego serca. Pozycja obowiązkowa !!!!!

Świetna w tropikach? Nie... to się nie może dobrze skończyć, szczególnie jeśli jest to rodzinny wyjazd Grega. Książka świetna, jak każda z serii :)

Kto nigdy nie załamał się, po usłyszeniu absurdalnego pomysłu rodziców, na przykład o świętach spędzonych w tropikach? Greg poraz kolejny musi zachować zimną krew, ale tym razem w miejscu pełnym pająków, jaszczurek i uwaga najgorsze: małych dzieci. Kolejny tom kultowego dziennika cwaniaczka nie zawodzi, daje tak samo dużo frajdy jak każda kolejna część. Polecam!

Święta w tropikach! Wow! Wielu o tym marzy, ale nie Greg! Przecież to musi okazać się totalną klapą. Bo komu mogą przydarzyć się wszystkie nieoczekiwane rzeczy! Oczywiście Heffney’om! Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami książka o przygodach nastolatka Grega. Fajnie się czyta, jest lekka i daje dużo radość.

To już 12 tom opowiadań z serii "Dziennika Cwaniaczka" , w tej części główny bohater Greg leci z rodzicami na wakacje w tropikach, na prawdę będzię się tam działo ! Ciekawa historia i dużo ilustracji , które dodają książce nutke komiksu , zachęcam do kupna swojemu dziecku .

Dodaj cytat z książki Dziennik cwaniaczka. No to lecimy