Kup teraz - 14 ofert w cenie od 16.54 zł do 24.21 zł

Dziennik cwaniaczka. No to lecimy

Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 12) literatura młodzieżowa
Diary of a Wimpy Kid: The Getaway
Nasza Księgarnia
Diary of a Wimpy Kid: The Getaway
Dziennik cwaniaczka (tom 12)
literatura młodzieżowa

Bardzo fajna książka !!! uwielbiam czytać całą serie Dziennik Cwaniaczka

ta książka dla mnie jest najlepsza z serii

Świetnie przedstawiony każdy plus i minus takich podróży.

jestem nastolatkiem 19 lat

Polecam każdemu nastolatkowi z całego serca. Pozycja obowiązkowa !!!!!

Świetna w tropikach? Nie... to się nie może dobrze skończyć, szczególnie jeśli jest to rodzinny wyjazd Grega. Książka świetna, jak każda z serii :)

Kto nigdy nie załamał się, po usłyszeniu absurdalnego pomysłu rodziców, na przykład o świętach spędzonych w tropikach? Greg poraz kolejny musi zachować zimną krew, ale tym razem w miejscu pełnym pająków, jaszczurek i uwaga najgorsze: małych dzieci. Kolejny tom kultowego dziennika cwaniaczka nie zawodzi, daje tak samo dużo frajdy jak każda kolejna część. Polecam!

Święta w tropikach! Wow! Wielu o tym marzy, ale nie Greg! Przecież to musi okazać się totalną klapą. Bo komu mogą przydarzyć się wszystkie nieoczekiwane rzeczy! Oczywiście Heffney’om! Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami książka o przygodach nastolatka Grega. Fajnie się czyta, jest lekka i daje dużo radość.

To już 12 tom opowiadań z serii "Dziennika Cwaniaczka" , w tej części główny bohater Greg leci z rodzicami na wakacje w tropikach, na prawdę będzię się tam działo ! Ciekawa historia i dużo ilustracji , które dodają książce nutke komiksu , zachęcam do kupna swojemu dziecku .

Śmiechu z tą książką jest co nie miara, warto przeczytać!

• 2018
  • Chcę w prezencie