Deus Est Machina czyli Bóg jest na Prąd

Kabała Huna Hermetyzm Rozwój osobisty Rozwój duchowy Magia
Pozycja Autorska
ezoteryka, senniki, horoskopy
Kabała Huna Hermetyzm Rozwój osobisty Rozwój duchowy Magia

Książka została napisana, by pokazać w jaki sposób dokonać zmian w naszym życiu poprzez transformację tego w co wierzymy. Wiele zagadnień w niej poruszanych to tematy powszechnie znane, lecz część z nich została wyparta na przestrzeni wieków, zapomniana, usunięta lub zniekształcona.

Autor wstrząsa fundamentami przestarzałych dogmatów i utartych przekonań. W ten sposób...

Radosław Rożek Deus Est Machina czyli Bóg jest na Prąd Zobacz więcej