Bilet do szczęścia

Patronat LC
Beata Majewska Wydawnictwo: Książnica Cykl: Konkurs na żonę (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Książnica
literatura polska miłość powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans spadek testament
Konkurs na żonę (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Szczęście nie przychodzi samo

2 Link do recenzji

Książka bardzo mi się podobała, aczkolwiek happy end na końcu trochę przesłodzony. Plusem są zagmatwane koligacje rodzinne bohaterów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , ,

Dalsze losy Huga i Łucji wciągnęły mnie,zachwyciły.
Babcia Zosia to mądra,ciepła kobieta taką babcię chciałabym mieć.
Pełna mocnych wrażeń,eksplozji emocji
wywołała we mnie ta książka.
Zabawna,urocza,przyjemna powieść styl autorki bardzo dobry świetnie napisała swoją książkę.
Z prawdziwą przyjemnością przeczytałam lekturę.

Dla mnie rownie dobra jak pierwsza czesc.
Czytalo sie bardzo przyjemnie.
Polecam

Na półkach: , , , ,

Papierowy związek

„ Gdy żyjesz z kłamcą, on idzie za twoimi plecami , a ty ciągle spoglądasz przez ramię. Tak się obracasz, obracasz, aż w końcu się potkniesz i upadniesz „

Wiele książek napisano o miłości i trudno zapewne napisać coś odkrywczego. Nie inaczej jest w kontynuacji „ Konkursu na żonę „. Nie jest ona jakoś specjalnie skomplikowana czy zaskakująca. Lekko i...

Absurdalna, naciągana, naiwna bajeczka o miłości. Do szybkiego przeczytania i zapomnienia o niej. Z jednej strony można sięgnąć jako po taki odmóżdżacz a z drugiej można sobie darować i czas, który poświęcilibyśmy tej książce przeznaczyć na lekturę powieści, która dostarczyłaby więcej przyjemności

Druga część cyklu "Konkurs na żonę" jest równie dobra jak pierwsza. Ci sami w większości sympatyczni bohaterowie i sporo powodów do uśmiechu. Dlatego czyta się bardzo dobrze. Polecam!

Cóż, Hugo coraz bardziej pokazuje ludzkie oblicze. Dobry z niego mąż i ojciec. Cóż, czytając początek części pierwszej a tej zmiana kolosalna. Bardzo mu kibicowałam by w końcu pogodził się z żoną.

Zazwyczaj takie opowieści, szybko wylatują mi z głowy.Po kilku tygodniach jestem zmuszona nieźle się wysilić, żeby przypomnieć sobie o czym to było. Dlatego przeczytałam 2 część historii Hugo i Łucji, póki ta pierwsza nie została całkowicie zapomniana.

No i okazało się, że to miła przerwa w przedświątecznym bałaganie. Pranie, sprzątanie, gotowanie a wieczorem fotel i lekka...

Druga część bardzo fajna

Bardzo ciekawa i przyjemna. Cudowne uzupełnienie i wyjaśnienie spraw z części pierwszej. Brakuje mi trochę motywu pojednania ojca z synem ale nie wpływa to na moją ocenę. Zabieram się za kolejną część i inne książki autorki. WARTO!!!

Dyskusje

• 2018