Czy mężczyźni są światu potrzebni?

Janusz Leon Wiśniewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie inne
Wydawnictwo Literackie
inne
2007-01-01

Bardzo lubię tego autora, i chociaż ta książka była dla mnie dużym zaskoczeniem, to było to pozytywne zaskoczenie.
Wiele ciekawostek, naukowych faktów, nie tylko o mężczyznach, ale także o kobietach, a wszystko to opisane z wyjątkową lekkością, dzięki której książkę „połyka” się niemalże w całości.

Czytało się wyśmienicie. Dla kobiet i mężczyzn. Jakich mężczyzn wybierają kobiety, czy mężczyzna może być wierny, jak pożądają mężczyźni te i inne pytania i odpowiedzi.

Wszystko, co napisze Pan Wiśniewski jest fonomenem, także ta pozycja.

Książka bardzo ciekawa. Autor przerzuca wiele medycznych ciekawostek. Przeznaczona nie tylko dla kobiet ale też dla mężczyzn. Nie wnosi wiele do życia ale warto ją przeczytać choćby dlatego żeby się dowiedzieć, że może przyjść taki czas ze mężczyzn zabraknie na świecie czy dowiedzieć się że mężczyźni są potrzebni kobietom. Autor nie tylko odnosi się do medycyny ale tez do...

Troszkę naukowa, napisana z nieprzeciętnym humorem :)

Wiśniewski jak zwykle w świetnej formie. W książcze opowiada o psychice mężczyzn i kobiet ich podejściu do seksu, związków i relacjach ich wiążących, przeplatając to opisami procesów chemicznych zaczodzących w naszych organizmach.

Uwiebiam Wisniewskiego, a jeszcze bardziej uwielbiam jak w swoje powiesci wolata chemiczno-fizyczny jezyk. Ksiazka nie jest fabularna, ale wciaga niesamowicie. I takie to wdzieczne kiedy autor sam bedac mezczyzna zdaje sobie sprawe ze za 20 pokolen chromosomy YY przestana sie pojawiac....

Tę książkę z całą odpowiedzialnością polecam każdemu, kobietom i mężczyznom. Bardzo ciekawy punkt widzenia na prowokacyjne pytanie zadane w tytule. Rozważania naukowe, pseudonaukowe i czysto literackie pięknie się przeplatają ze sobą, tworząc bardzo ciekawy efekt.

Tego ebooka kupiłem w promocji za jedynie dziewięć złotych i po przeczytaniu pierwszego rozdziału z bólem stwierdziłem, że teraz nie mam dziewięciu złotych. Starznie dużo tam nieścisłości, żeby nie powiedzieć ostrzej i bardziej dosadnie.
Dalsza lektura, którą mimo wszystko podjąłem, sprawiła, że wybaczyłem autorowi te drobne grzeszki i z zaciekawieniem zagłębiłem się w...

W ciekawy sposób, z przymrożeniem oka, przedstawione wiele faktów dotyczących biologii i funkcjonowania mężczyzn :-)

Dyskusje

1 582