Topografia obcego: Studia z fenomenologii

Okładka książki Topografia obcego: Studia z fenomenologii
Bernhard Waldenfels Wydawnictwo: Oficyna Naukowa Cykl: Terminus (tom 29) Seria: Terminus filozofia, etyka
filozofia, etyka
2002-01-01
838816452X
Janusz Sidorek
fenomenologia

Okładka książki Główne problemy współczesnej fenomenologii Marzena Adamiak, Renaud Barbaras, Alain Bonfand, Pierre Bourdieu, Judith Butler, Maja Chmura, Natalie Depraz, Jacques Derrida, Franck Didier, Linda Fisher, Thomas Fuchs, Shaun Gallagher, Michel Henry, Sonia Kruks, Andrzej Leder, Antoine Lutz, Jean-François Lyotard, Henri Maldiney, Jean-Luc Marion, Jacek Migasiński, Monika Murawska, Marek Pokropski, Marc Richir, Wojciech Starzyński, Michael Staudigl, Bernhard Waldenfels, Iris Marion Young, Dan Zahavi
Ocena 9,0
Główne problem... Marzena Adamiak, Re...