Fairy Magic

Okładka książki Fairy Magic
Ella Summers Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Dragon Born Awakening (tom 1) Seria: Dragon Born Awakening literatura piękna
literatura piękna
Dragon Born Awakening (tom 1)
Dragon Born Awakening
Kindle Edition
2016-05-24
Data 1. wydania:
2016-05-24
angielski
fantastyka fantastyka miejska urban fantasy romans paranormalny magia smoki

Historia pół-wróżki, pół-wiedźmy Naomi, która odkrywa swoją prawdziwą magię, po tym jak trafia wielokrotnie do piekła - dosłownie. Okazuje się, że ma za zadanie uratowanie uwięzionego w nim przez ok. 700 lat, dawnego księcia Pacyfiku. Jednak początkowo Naomi ma inne zadanie - odnalezienie i uratowanie porwanych hybryd. Książka pełna przygód i akcji, co jest główną zaletą twórczości tej pisarki. Oczywiście obok sarkastycznych dialogów, pełnych humoru.

W tej części czytelnik spotka bohaterów, których poznał w innych części serii Dragon Born jako postacie drugoplanowe.
Na całość historii składają się następujące cykle: Dragon Born Sarafina (4 tomy), Dragon Born Alexandria (jak dotąd: 3 tomy), Dragon Born Awakening(jak dotąd 1 tom) oraz Dragon Born Shadow World (jak dotąd: 1 tom w 3 opowieściach).

Dodaj cytat z książki Fairy Magic