Koralowy sztylet

Adam Nasielski Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Cykl: Wielkie gry Bernarda Żbika (tom 9) Seria: Kryminały przedwojennej Warszawy kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo CM
retro
Wielkie gry Bernarda Żbika (tom 9)
kryminał, sensacja, thriller
Kryminały przedwojennej Warszawy
retro

Opowiadania z Bernardem Żbikiem wyciągnięte z przedwojennych gazet. Moim zdaniem na uwagę zasługują przede wszystkim krótkie opowiadania, tzw. Małe gry Bernarda Żbika, których jest w książce kilkanaście. To krótkie opowiadania kryminalne, w których inspektor Żbik szybko i precyzyjnie rozwiązuje sprawy kryminalne.

Adam Nasielski jest autorem cyklu powieści kryminalnych, których głównym bohaterem jest znakomity detektyw Bernard Żbik. Niemal wszystkie książki z genialnym inspektorem w roli głównej zostały wznowione po latach w serii Kryminały przedwojennej Warszawy. Tom „Koralowy sztylet” różni się znacznie od poprzednich tytułów...

Więcej...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Koralowy sztylet