Sytuacja społeczna osób LGBT. Raport za lata 2010 i 2011

Okładka książki Sytuacja społeczna osób LGBT. Raport za lata 2010 i 2011
Mirosława MakuchowskaMichał Pawlęga Wydawnictwo: Kampania Przeciw Homofobii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Kampania Przeciw Homofobii
2012-01-01
2012-01-01
9788393361908
LGBT biseskualizm gej lesbijka lesbijki homoseksualizm transseskualizm transgender queer

Okładka książki Tęcza pod lupą, czyli wszystko co chcecie wiedzieć o LGBT, ale boicie się zapytać Mirosława Makuchowska, praca zbiorowa
Ocena 8,4
Tęcza pod lupą... Mirosława Makuchows...
Okładka książki Situation of LGBT persons in Poland. 2010 i 2011 report. Mirosława Makuchowska, Michał Pawlęga
Ocena 10,0
Situation of L... Mirosława Makuchows...