Przemoc motywowana homofobią. Raport 2011

Mirosława Makuchowska Wydawnictwo: Kampania Przeciw Homofobii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Kampania Przeciw Homofobii
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2011-01-01

Okładka książki Situation of LGBT persons in Poland. 2010 i 2011 report. Mirosława Makuchowska, Michał Pawlęga
0,0
Situation of L... Mirosława Makuchows...
Okładka książki Sytuacja społeczna osób LGBT. Raport za lata 2010 i 2011 Mirosława Makuchowska, Michał Pawlęga
9,0
Sytuacja społe... Mirosława Makuchows...