Bułgarska polityka wewnętrzna a proces integracji z Unią Europejską

Rafał Woźnica Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Societas (tom 33) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Księgarnia Akademicka
Unia Europejska Integracja europejska Bułgaria Polityka Bułgarii Historia Bułgarii
Societas (tom 33)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2012-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Międzycywilizacyjny dialog w świecie słowiańskim w XX i XXI wieku. Historia - religia - kultura - polityka Ewa Bujwid-Kurek, Tadeusz Czekalski, Joachim Diec, Mirosław Dymarski, Andrzej Essen, Maciej Kawka, Mirella Korzeniewska-Wiszniewska, Rafał Kęsek, Włodzimierz Mokry, Lilla Moroz-Grzelak, Magdalena Najbar-Agičić, Krzysztof Nowak, Artur Patek, Jan Rychlík, Irena Stawowy-Kawka, Zoran Vučković, Michał Wawrzonek, Wojciech Wojtasiewicz, Rafał Woźnica, Piotr Żurek, Искра Баева, Стојан Киселиновски, Александр В. Липатов, Геннадий Матвеев, Катерина Тоороска, Тодор Чепреганов
5,0
Międzycywiliza... Ewa Bujwid-Kurek, T...