Tajniki Konwersji. Jak zmienić potencjalnego klienta w zadowolonego nabywcę

Okładka książki Tajniki Konwersji. Jak zmienić potencjalnego klienta w zadowolonego nabywcę
Chris Smith Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
The Conversion Code: Capture Internet Leads, Create Quality Appointments, Close More Sales
Onepress
2017-08-09
2017-08-09
Marta Najman
e-biznes e-marketing lead konwersja seo media społecznościowe

Okładka książki Powrót do Krainy Czarów Peter Bunzl, Pamela Butchart, Maz Evans, Swapna Haddow, Patrice Lawrence, Chris Smith, Robin Stevens, Piers Torday, Amy Wilson, praca zbiorowa
Ocena 7,7
Powrót do Krai... Peter Bunzl, Pamela...
Okładka książki Jestem Normalsem Greg James, Chris Smith
Ocena 3,3
Jestem Normalsem Greg James, Chris S...

Ta pozycja znajduje się w top 5 najlepszych książek, jakie przeczytałem o marketingu.

Rewelacyjna książką opisująca w bardzo przystępny sposób tajniki świata marketingu internetowego. Pozycje polecam zarówno osobom chcącym zapoznać się z tą dziedziną jak i doświadczonym chcącym poszerzyć swoją wiedzę bądź skonfrontować swoje metody.

Dodaj cytat z książki Tajniki Konwersji. Jak zmienić potencjalnego klienta w zadowolonego nabywcę