Iwo z Nudolandii

9788374207676
Wydawnictwo Adamada
literatura dziecięca
9788374207676

Myślę, że określenie "baśń współczesna" jest bardzo trafione. To co ważne podane w zabawny i bardzo na czasie sposób, pewne prawdy na szczęście nigdy się nie zmieniają. Polecam!

Przepiękna współczesna baśń.
Czy ogrodnik może pokonać smoka ???
Kraina Nudolandii, to pozornie spokojne królestwo.
Ludzie żyją sobie spokojnie, i są za to wdzięczni losowi.
Wszyscy oprócz księżniczki Mirabellki. Ta mała krnąbrna dziewczynka, chce żyć pełnią życia, podróżować i mieć mnóstwo przygód.
Na przeciw jej oczekiwaniom wychodzi jej tato.
Kupno TV dla córki...

Wydawnictwo Adamada szturmem wdarło się na rynek wydawniczy ponad dwa lata temu. Każdego roku w ich ofercie pojawia się wiele interesujących pozycji z zakresu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Miałam przyjemność poznać naprawdę większość proponowanych tytułów i mój zachwyt nie ma końca. Moja Siedmiolatka doskonale bawi się podczas lektury a później podczas...

• DLA DZIECI
  • 5latek