Rottweiler

Ewa BorzymowskaJan Borzymowski Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Egross" Seria: Hobby flora i fauna
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Egross"
rottweiler pies
flora i fauna
Hobby
rottweiler pies

Opinie, wydałem do innego wydania, więc jeśli ktoś chce się dowiedzieć opinii, musi wejść na inne wydanie.

Książka rewelacyjna, jest jeszcze kilka wydań, mogę ją polecić jak dla mnie najlepszy autor na rynku międzynarodowy sędzia, hodowca rottweilerów, książka troszkę lat ma, lepszej pozycji nie znajdziemy.
Aktualnie czytam wszystkie książki o rottweilerach o tej cudownej rasie ponieważ chce sprawić sobie takiego psiaka i oczywiście z planowanymi wystawami. :)
Polecam i Pozdrawiam.

• Nabytki 2017