Brama do świata wizji

religia
9788377520369
Marta Balon
Wizje prorocze prorokowanie brama trans chrześcijańskie

Ta książka mnie pociąga, a jednocześnie mam świadomość, że do niej nie dorosłam. Nie wiem, ile czasu jeszcze potrzebuję, żeby zrozumieć wszystko, co w niej jest zawarte, ale wiem, że chcę :)
Ludzie to mają przeżycia...

Brama to świata wizji to niezwykła książka. Jeśli chodzi o sferę proroczą to kolejna pozycja, która jest dla mnie bardzo ważna i pomocna. Ważną rzeczą jest to, że nie ma charakteru elementarza. Skierowana raczej do tych, którzy z proroczymi rzeczami już się zetknęli i pragną pogłębiać swoje doświadczenia... zrozumieć je lepiej niż dotychczas a także widzieć więcej niż...

• Patrzę i widzę
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Brama do świata wizji