Puk, puk!

Kaori Takahashi Wydawnictwo: Dwie Siostry interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Dwie Siostry
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2017-06-25

"Puk,puk!" to niezwykle pomysłowa książeczka dla dzieci. Jej forma zadziwia i zachwyca jednocześnie, to naprawdę rewelacyjny "popis architektury książki" :-) Jej główną bohaterką jest mała dziewczynka, która po powrocie ze szkoły szuka wszędzie swojego ukochanego misia. Pyta wszystkich sąsiadów: "Gdzie jest mój miś?" W tych swoich poszukiwaniach jest urocza i nieustępliwa....

• Dla szkrabów
  • Literatura japońska
  • HUBI
  • Rok 2020
  • 000 nie mam
  • Alonka do kupienia NIEDŁUGO

Dodaj cytat z książki Puk, puk!

Video

Video