Okładka książki Cudowny medalik. Prawdziwa historia Medalika objawionego św. Katarzynie Labouré przez Najświętszą Pannę. Opowiadanie dla dzieci
Benoit Bemelmans Wydawnictwo: Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra skargi religia
46 str. 46 min.
religia
Médaille miraculeuse. L'histoire vraie de la médaille donnée par la Sainte Vierge à sainte Catherine Labouré, racontée aux enfants
Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra skargi
2004-01-01
2004-01-01
46 min.
Agnieszka Kowalczyk
literatura dla dzieci opowiadania literatura XXI wieku