Kryształowe serca

Novae Res
romans erotyk New Adult
literatura obyczajowa, romans
romans erotyk New Adult

Naprawdę nie wiem skąd taka wysoka ocena tej książki... Ostatnio bardzo polubiłam polskich autorów, ponieważ widać, że jest dużo lepiej z naszą ojczystą literaturą niż kiedyś. Niestety przy tej książce nie bawiłam się za dobrze. Główna bohaterka Fabiana zostaje uprowadzona do rezydencji Karima. Nie wiadomo co nim kierowało, tajemnic jest trochę, ale akcja jest prowadzona...

Fabiana jest młodą kobietą. Jest ładna, wysoka i dzięki temu może zarabiać na fotomodelingu. Idzie jej dość dobrze co pozwala jej utrzymać siebie i jej chłopaka, który niestety ma dwie lewe ręce do pracy a do tego coraz częściej interesuje się hazardem. Pewnego dnia Fabiana otrzymuje od swojego agenta propozycję wyjazdu na Ukrainę aby wziąć udział w sesji zdjęciowej,...

Wciągająca, dobrze napisana książka. Bohaterowie dobrze wykreowani, fabuła ciekawa warto przeczytać.

Ta historia pochlania czytelnika od pierwszej strony. Kazda postac jest starannie dopracowana. Szybka akcja, autorka nic nie przeciaga na sile.POLECAM

Bardzo dobra pozycja. Tu jest wszystko, czego szukam w dobrej książce: świetnie wykreowani bohaterowie, akcja, napięcie, tajemnica no i oczywiście namiętność. Świetnie się czyta, pochłania w całości i pozostaje w pamięci. Myślę, że kiedyś jeszcze raz do niej wrócę. Polecam.

O niebo lepsze niż 365 dni, bogatsze, ujmujące i takie naturalne!!!! ❤️ Ta książka to petarda, cudownie napisana przez wspaniałą babkę. Polecam wszystkim tym którzy tak naprawdę chcą oderwać się od szarej rzeczywistości i przeżyć coś cudownego!!!!!

Bardzo mi się podobala. Zaczęła mnie wciągać od pierwszych stron.nie mogłam przestać czytać jest to pierwsza książka autorki i nie ostatnia. Kolejka Polska autorka dołączyła do moich ulubieńców 🙂 coraz częściej czytam naszych autorów i widzę że warto

Książka jest świetna przeczytałam ją kolejny raz. Jakoś bardziej podobała mi się tamta okładka ale ta też jest ładna. Ale jeśli chodzi o fabułę bardzo mi się podobała to jest książka o miłości, porządaniu a także namiętności. Ta książka trzyma cały czas w napięciu. Szkoda że tak szybko się skończyła. Polecam z czystym sumieniem wszystko książki tej autorki.

"Kryształowe serca" to moim zdaniem książka sensacyjna, jednak przez wydawnictwo zakwalifikowana jako literatura kobieca. Jest to pierwsza książka pani Augusty, którą miałam przyjemność przeczytać. Bardzo bardzo mi się podobała.
Co Wam mogę napisać o treści, tak żeby nic nie zdradzić? Młoda kobieta, dorabia jako modelka, fotomodelka. Uwikłana w toksyczny związek z...

Dyskusje

• 2018