Różność w rzeczach. O wyobraźni pisarskiej Wacława Potockiego

Okładka książki Różność w rzeczach. O wyobraźni pisarskiej Wacława Potockiego
Agnieszka Czechowicz Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie "Pro Cultura Litteraria" Seria: Studia Staropolskie. Series Nova językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Studia Staropolskie. Series Nova
Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie "Pro Cultura Litteraria"
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki "Wszystko tu najdzie, co wy macie w głowie". Świat prozy staropolskiej Agnieszka Czechowicz, Estera Lasocińska
Ocena 10,0
"Wszystko tu n... Agnieszka Czechowic...