Zaczęło się od Kilimandżaro. Ararat, Rysy, Everest Base Camp

Agnieszka Paź-Kerner Wydawnictwo: Sorus Seria: Na szlaku literatura podróżnicza
Sorus
Afryka Ararat azja Everest góry Kilimandżaro książka o górach podróże podróże górskie Polska Rysy Sorus na szlaku Turcja wspinaczka
literatura podróżnicza
Na szlaku

Książka podobała mi się. Jest napisana bardzo lekkim językiem. Przeczytałam ją w dwa wieczory. Jest inspirująca, bo jest to historia żony i matki, która pokazuje, że dalekie wyprawy są dla każdego, kto tylko tego chce. Sama planuje podróż na opisane szlaki i tym, czego mi zabrakło, jest mała ilość praktycznych informacji. Nie oczekiwałam poradnika, ale spodziewałam się...

Książka ciekawa, interesująca i pobudzająca do działania.
Autorka rozpoczyna swoją historię opisując, jak narodził się pomysł na pierwszą wyprawę. W sposób wielce humorystyczny przeprowadza czytelnika przez etap przygotowań do wejścia na Kilimandżaro, dzieli się wrażeniami ze szlaku stara się wyrazić słowami to co czuje, kiedy wreszcie dociera na szczyt.
Czyta się lekko i...

• Góry