Kościół a wychowanie

Stanisław Wiecha Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej religia
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
religia
1978-04-01

Specyficzna książka. Klasyczny przykład "nowomowy" poprzedniego systemu. Jeśli kogoś iteresuje to zjawisko - zdecydowanie polecam. Jeśli szukacie książki o wychowaniu - odradzam.

Skoro jednak sięgnąłem po tą książkę (nieco przez przypadek) i doczytałem ją do końca to był w tym jakiś cel. Czytając książki oponentów poznajemy ich punkt widzenia, argumenty itp. Możemy tez...

• 2016
  • Religia

Dodaj cytat z książki Kościół a wychowanie