Producenci

Okładka książki Producenci
Antoine Bello Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Konsorcjum Fałszowania Rzeczywistości (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Konsorcjum Fałszowania Rzeczywistości (tom 3)
Les Producteurs (2015)
Sonia Draga
2018-02-14
2018-02-14
Elżbieta Janota
Elżbieta Janota

Okładka książki Dar języków Sabine Hofmann, Rosa Ribas
Ocena 6,3
Dar języków Sabine Hofmann, Ros...
Okładka książki Wielki chłód Sabine Hofmann, Rosa Ribas
Ocena 7,0
Wielki chłód Sabine Hofmann, Ros...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Cóż miałem nadzieję, na coś znacznie lepszego. Książka przegadana i nie utrzymująca dobrego tempa. Niestety.

Dodaj cytat z książki Producenci