Kto przygarnie Nutkę?

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
Zielona Sowa
literatura dziecięca
angielski
Zaopiekuj się mną!

Dzieci słuchały jak zaczarowane :)

Akcja rodem z filmu szpiegowskiego. Czyta się z zapartym tchem.

Kiedy myślisz, że każda następna część "Zaopiekuj się mną" będzie emocjonalnie thrillerem (zwierzątko przypadkowo ucieka, gubi się, jest zagrożone, wszyscy rozpaczają), Holly Webb proponuje wersję soft. Mniej nerwów, szybko się czyta, familijny obrazek o przyjaźni dziecko-zwierze, nr dwieście. Choć nadal z tych dziecięcych serii jedna z moich ulubionych!

Na każde zwierzątko czeka jakieś dziecko... Ciekawa opowieść gdzie losy samotnego kotka i dziewczynki pragnącej istotki do kochania spotykają się. Książeczka uczy jakie potrzeby mają dzieci i co skłonne są zrobić, aby swój cel osiągnąć. Rodzice uczą się jak spojrzeć na swoją pociechę z ich perspektywy. Z całej fabuły dziecko tak jak moja CÓRKA czyta i przenosi się w świat...

Cudowna książka ♥

JAk zwykle przeczytałam ją w godzinę i trochę mi szkoda bo książka jest super!

Kotka na okłądce jest piękna , chciałabym taką.

• Zaopiekuj się mną
  • E-book
  • ✅ 2019
  • 👧 Przeczytane Majeczce
  • 2020
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Kto przygarnie Nutkę?