Incydenty bezpieczeństwa. Metody reagowania w informatyce śledczej

Jason LuttgensKevin Mandia Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Incident Response & Computer Forensics, Third Edition
informatyka, matematyka
Łukasz Piwko
Bezpieczenstwo komputerowe Sieci komputerowe

Autorzy przedstawiają metodykę postępowanie dla zespołów zajmujących się reakcją na incydenty bezpieczeństwa w korporacjach i innych podmiotach. Widać, że książkę napisali praktycy, na podstawie własnych obszernych doświadczeń. Większa jej część to opis metod działania zespołu śledczego, który wkracza do akcji po stwierdzeniu, iż niepowołane osoby działają w sieci firmy....

Bardzo dobra książka!

• Chcę przeczytać - IT