Soaring

Okładka książki Soaring Kristen Ashley
Okładka książki Soaring
Kristen Ashley Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Magdalene (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Magdalene (tom 2)
Soaring
Amazon Digital Services
2015-03-16
2015-03-16
romans

Książka o miłości osób 40+. Od początku wiemy jak to się skończy jednakże mili się czyta.

Jaka ta seria jest cudna.
Wciąga czytelnika . Jest małe miasteczko , jest miłość ,przyjaźń ,ale też i zdrady ,rozwody, problemy rodzicielskie.
Nie odłożycie jej ,zapewniam !

Jaka ta seria jest cudna.
Nie odłożycie jej ,zapewniam !

Kolejna 47latka po rozwodzie starająca się o kontakt z nastoletnimi dziećmi i seksowny strażak w podobnej sytuacji. Tworzenie patchworkowej rodziny z jej problemami przetykane opisami ognistego seksu. Ognistość podkreślona plugawym językiem. Określenie "przybijanie kobiety do łózka" jest z tych najłagodniejszych. Tanie to i dla efektu ale ja tego nie kupuję. Dobrze się czyta ale bardzo schematyczne u tej autorki. Są lepsze książki. Średnio polecam.

O wiele ciekawsza historia niż pierwsza część.
Tak się wkręciłam, że te 500 stron przeczytałam w dwa dni. Świetnie opisane były relacje rodzinne i problemy ich dzieci.
Wielki plus za dojrzałość głównych bohaterów.

O wiele ciekawsza historia niż pierwsza część.
Wielki plus za dojrzałość głównych bohaterów.

Bardzo fajny romans z dojrzałymi (40+) głównymi bohaterami. Autorka trzyma się wypracowanych schematów, historia jest przewidywalna, ale nie przeszkadzało mi to. Bardziej niż wątek romantyczny moją uwagę przyciągnęły ciekawie relacje rodzinne: główni bohaterowie kontra byli małżonkowie, mama/tata - dzieci, relacje pomiędzy rodzeństwem, główna bohaterka/główny bohater - dzieci partnera. Bez tego byłaby gwiazdka mniej. W czasach kiedy wydawnictwa obniżają standardy i stawiają na ilość, a nie jakość wydawanej beletrystyki warto zwrócić uwagę na tą książkę autorki.

Zaczęłam czytać od innej serii i myślałam już, że nie trafię na dobrą książkę tej autorki, a tu proszę! Poza tytułem (pewnie źle przetłumaczonym),który totalnie (to słowo, które powtarza się w książce zbyt wiele razy) nie pasuje do treści, pomysł na fabułę jest genialny, a wykonanie bardzo porządne. Jest życie w każdym odcieniu, są dojrzali bohaterowie, jest miłość mimo ciężkich doświadczeń, jest dobry seks opisany w przyjemny sposób. Polecam, naprawdę dobrze spędzony czas.

Umówmy się - Kristen Ashley jest autorką jednej historii. On przystojny, silny, prawy i przeczołgany przez życie. Ona piękna, dobra, mądra i równie poturbowana. Oboje dojrzali, oboje po przejściach, spotykają się i.... jest wielkie bum. I ta historia to streszczenie każdej książki jej autorstwa. Także tej. Można więc zanucić: Ale to już było.... No i co z tego? Czytasz na własną odpowiedzialność i z pełną świadomością co cię czeka. I bywają takie dni że potrzebujesz takiego umilacza. Jeśli to ten dzień śmialutko, jeżeli nie, poczekaj z czytaniem tej bajki na odpowiedni moment/dzień/nastrój/pogodę... cokolwiek....

Bardzo fajna i niosąca wiele przesłania dla wszystkich, którzy zmagają się z problemem rozwiedzionej rodziny.

Świetna książka, ciekawy temat . Lepiej by się czytało, gdyby nie te wulgaryzmy.

Przyjemna historia i fajnie sie czyta.

Przyjemna historia i fajnie sie czyta.

• Przeczytane 2022

Dodaj cytat z książki Soaring