Zwierzogród

Okładka książki Zwierzogród
Tomasz Klonowski Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Koloruj, czytaj, naklejaj literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koloruj, czytaj, naklejaj
Zootopia
Egmont Polska
2016-01-27
2016-01-27
Adrianna Zabrzewska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Sympatyczna opowiastka na podstawie filmu Disneya. Przyjemnie się ją czytało. Wspaniała pozycja dla dzieci. Polecam najmłodszym czytelnikom.

Na półkach: , , , , , , ,

Bajkę obejrzałam raz i mega bardzo mi się spodobała. Stwierdziłam, że muszę też przeczytać książkę, by dowiedzieć się jak to zostało opisane. I książka również bardzo mi się spodobała. Czyta się ja bardzo, bardzo szybko i nie można się wprost od niej oderwać.
Gorąco polecam!

• Literatura dziecięca