Szortal na Wynos #44

Okładka książki Memento Bartłomiej Dzik, Hanna Fronczak, Agnieszka Hałas, Dawid Juraszek, Katarzyna Kowalewska, Joanna Maciejewska, Grzegorz Piórkowski
Ocena 6,3
Memento Bartłomiej Dzik, Ha...
Okładka książki Bierz mnie Dawid Juraszek, Katarzyna Kowalewska, Radosław Lewandowski, Joanna Maciejewska, Grzegorz Piórkowski, E.M. Thorhall, Stanisław Truchan, Katarzyna Uznańska, Istvan Vizvary
Ocena 6,6
Bierz mnie Dawid Juraszek, Kat...
Okładka książki SZORTAL na wynos - Wydanie specjalne (jesień 2015) Radosław Dąbrowski, Judyta Formanowska, Ela Graf, Marcin Jamiołkowski, Konrad Jaskólski, Antoni Kaja, Marta Krajewska, Magdalena Lewandowska, Justyna Lityńska, Joanna Maciejewska, Antoni Nowakowski, Bartosz Orlewski, Veronica Riles, Konrad Staszewski, Justyna Szczepańska
Ocena 6,3
SZORTAL na wyn... Radosław Dąbrowski,...
Okładka książki Szortal na wynos #34 (10/2015) Władimir Arieniew, Jakub Chilimończyk, Marcin Jamiołkowski, José de Jesús Talamentes Garza, Przemysław Kyrcz, Małgorzata Lisińska, Joanna Maciejewska, Kornel Mikołajczyk, Antoni Nowakowski, Michał Rybiński, Sylvia Spruck Wrigley, Redakcja Szortal.com, Emil Wójcik
Ocena 6,3
Szortal na wyn... Władimir Arieniew,&...