Polacy na krańcach świata: XIX wiek. Część III

Okładka książki Polacy na krańcach świata: XIX wiek. Część III
Mateusz Będkowski Wydawnictwo: PROMOHISTORIA - Histmag.org literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
PROMOHISTORIA - Histmag.org
2016-09-14
2016-09-14
podróże polscy odkrywcy XIX wiek historia podróżnicy Bronisław Piłsudski Konstanty Jelski Antoni Rehman Ignacy Żagiell

Choć nie przepadam za e-bookami, to ten przeczytałam jednym tchem.
Cieszę się, że powstała to książka. Uczymy się na historii o Kolumbie, Marco Polo i innych, a dzięki tej pozycji dowiedziałam się jak wielu wspaniałych odkrywców, badaczy i podróżników było Polakami.
Napisane z pasją i niemałą wiedzą.
Polecam :-)

Choć nie przepadam za e-bookami, to ten przeczytałam jednym tchem.
Napisane z pasją i niemałą wiedzą.
Polecam :-)

Dodaj cytat z książki Polacy na krańcach świata: XIX wiek. Część III