W poszukiwaniu miejsca. Chrześcijanie LGBT w Polsce

Dorota Hall Wydawnictwo: Wydawnictwo IFiS PAN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo IFiS PAN
chrześcijaństwo LGBT wiara homoseksualizm
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
chrześcijaństwo LGBT wiara homoseksualizm

Okładka książki Hortus (In)Conclusus. Polska i Ukraina: rozmowy o filozofii i literaturze, pod red. Antona Marczyńskiego Marek Bieńczyk, Józef Bremer, Anna Dziedzic, Mateusz Falkowski, Tadeusz Gadacz, Michał Głowiński, Dorota Hall, Zbigniew Kloch, Andrzej Kołakowski, Julia Marczyńska, Anton Marczyński, Zbigniew Mikołejko, Monika Milewska, Adam Pomorski, Jerzy Prokopiuk, Barbara Skarga, Władysław Stróżewski, Tomas Venclova, Jan Woleński, Arkadiusz Żychliński
Ocena 0,0
Hortus (In)Con... Marek Bieńczyk, Józ...