Kaland a panzióban

Okładka książki Kaland a panzióban
Massimo Bontempelli Wydawnictwo: Kozmosz Seria: Kozmosz Fantasztikus Könyvek fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Kozmosz Fantasztikus Könyvek
Wybór z: Viaggi e scoperte, Miracoli, L'amante fedele, Giro del sole, Stato di grazia, La donna del Nadir, Due storie di madri e figli
Kozmosz
1983-01-01
Data 1. wydania:
1983-01-01
węgierski
Emil G. Kolozsvári
surrealizm realizm magiczny low fantasy
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę