Felka

Londyn, nakładem "Wiadomości"
1957-01-01
1957-01-01
Dąbrowski felka młoda polska

Okładka książki Róże, Cecylie, Florentyny Zygmunt Bartkiewicz, Helena Boguszewska, Piotr Choynowski, Maria Dąbrowska, Ignacy Dąbrowski, Wiktor Teofil Gomulicki, Jarosław Iwaszkiewicz, Maria Konopnicka, Maria Kuncewiczowa, Zofia Nałkowska, Eliza Orzeszkowa, Włodzimierz Perzyński, Władysław Stanisław Reymont, Tadeusz Rittner, Henryk Sienkiewicz, Gabriela Zapolska, Stefan Żeromski
Ocena 7,2
Róże, Cecylie,... Zygmunt Bartkiewicz...