Szczęście w poszukiwaniach. Znajdź cel, który nada sens Twojemu życiu

Chris Guillebeau Wydawnictwo: Sensus poradniki
The Happiness of Pursuit: Finding the Quest That Will Bring Purpose to Your Life
Marcin Machnik
Sensus
poradniki
Marcin Machnik

Bardzo inspirująca książka. Przedstawia wiele przykładów ludzi, którzy realizują swoje niesamowite marzenia. Każdy rozdział zawiera krótkie rady dotyczące tego jak zabrać się do własnych niekiedy również niesamowitych celów i oderwać się tym samy od nużącej i deprymującej codzienności.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • 2018
  • Podobno warto
  • Koniecznie
  • 01. Epub+
  • 2020
więcej mniej

Chris Guillebeau Szczęście w poszukiwaniach. Znajdź cel, który nada sens Twojemu życiu Zobacz więcej