Warszawa nocą

Robert MordalMaciej Wesołowski Wydawnictwo: National Geographic albumy
National Geographic
albumy
2016-06-22

Warszawa to naprawdę piękne miasto. Nie chciałabym co prawda w nim mieszkać, bo jak dla mnie jest tam zbyt gwarno. Ale trzeba przyznać, że bardzo lubię do niego wracać. Znajdziemy w nim wszystko czego tylko dusza zapragnie. Wiele cichych zakątków i ciekawych atrakcji. Klasycznych budowli i nowoczesnych dzieł architektonicznych. Gdzie się człowiek nie obejrzy - coś nowego. W...

Moja recenzja:

• 2017
  • Od Wydawnictw
  • Warszawa
  • Zrecenzowane
  • Mam
  • Burda Książki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Warszawa nocą