Warszawa nocą

albumy
National Geographic
2016-06-22
2016-06-22

Warszawa to naprawdę piękne miasto. Nie chciałabym co prawda w nim mieszkać, bo jak dla mnie jest tam zbyt gwarno. Ale trzeba przyznać, że bardzo lubię do niego wracać. Znajdziemy w nim wszystko czego tylko dusza zapragnie. Wiele cichych zakątków i ciekawych atrakcji. Klasycznych budowli i nowoczesnych dzieł architektonicznych. Gdzie się człowiek nie obejrzy - coś nowego. W...

Moja recenzja:

• Od Wydawnictw
  • 2017
  • Burda Książki
  • Mam
  • Warszawa
  • Zrecenzowane

Dodaj cytat z książki Warszawa nocą