Becoming Rain

Okładka książki Becoming Rain K.A. Tucker
Okładka książki Becoming Rain
K.A. Tucker Wydawnictwo: Atria Books Cykl: Burying Water (tom 2) literatura piękna
Burying Water (tom 2)
Atria Books
2015-03-03
2015-03-03

Na półkach: , , , , , ,

🇵🇱/🇺🇸 Ależ to jest fajny kryminał z wątkiem miłosnym! Złodzieje samochodów, ruska mafia, agentka FBI rozpracowująca bratanka szefa organizacji przestępczej. Wow! Dzieje się. A że River aka Clara angażuje się bardziej niż profesjonalnie w relację z sympatycznym Lukiem, to tylko dodaje całej historii pikanterii 😈❤️😎📚 This is so cool crime novel with love story plot! Car thieves, Russian mafia, FBI agent who works undercover to jail criminal organization boss’ nephew. Wow! So many things are happening there! Plus River aka Clara is more and more into super engaging Luke which stands so far from professional attitude and is so freakin’ hot 💥😁

• Kryminał
  • Obyczajowe love