Drugie życie

Katarzyna PrzybyszewskaMonika Kuszyńska Wydawnictwo: Edipresse biografia, autobiografia, pamiętnik
9788379452057
Edipresse
Monika Kuszyńska biografia wypadek
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788379452057
Monika Kuszyńska biografia wypadek

Ja również bardzo polecam ta biografie, cudownie napisana , chłonie się ja w 1 , 2 dni . Takie pozycje zawsze zmuszają do refleksji, pozwalają docenić najdrobniejsze szczegóły jakie mamy wokół siebie na codzień.

Ciekawa i wzruszająca opowieść o walce z przeszkodami, jakie rzuca pod nogi los, pokonywania swoich słabości i spełnianiu marzeń. Mimo wszystko.

Monik Kuszyńska, piosenkarka, była wokalistka zespołu Varius Manx, w swej autobiografii opowiada o trudnej drodze jaką przebyła od wypadku samochodowego, w wyniku którego częściowo utraciła sprawność, do powtórnego wyjścia na...

Książka jest znakomita!Przeczytałam za jednym podejściem.Niby o nieszczęściu, niepełnosprawności, a tyle w niej optymizmu. Pani Monika- cudowna osobowość.Dla pesymistów obowiązkowa.

Rewelacyjnie napisana piękna historia świetnie się czytało polecam

Bardzo pouczająca lektura, pokazująca priorytety w życiu.

Zafascynowała mnie ta książka. Momentami rozdziera serce, ale momentami bardzo podnosi na duchu i daje nadzieję. Podziwiam Panią Monikę za siłę i odwagę. I trzymam kciuki. :)

Świetna książka która pokazuje iż pomimo ciężkiego losu i zawirowań w życiu nie można sie poddawać. Monika Kuszyńska przeszła przez swoje życie wiele i mimo wszystko pokonała swoje słabości i dążyła do wymarzonego celu. Poznałam Monikę osobiście po wypadku w szpitalu byłam wtedy małą dziewczynką która wstydziła sie cokolwiek powiedzieć do mojej idolki z zespołu którego...

książka biograficzna o życiu Moniki Kuszyńskiej przed i po wypadku taka motywacyjna polecam książka pokazuje to tak jak jest w życiu są chwile smutku i radości życie na wózku to nie koniec świata Ksiazka jest kierowana do młodzieży od 16 lat jak i do dorosłych

Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat. Czasem bowiem trafia się na takie pozycje, które ciężko jakkolwiek sensownie opisać. Jak pewnie wiecie, wszelkie biografie i autobiografie lub tzw.wywiady rzeka są tym, po co chętnie sięgam, stąd też nie zdziwi Was fakt mojego dzisiejszego wyboru.

Maj 2006 roku. Wiosna w pełni. Członkowie zespołu Varius Manx wracają do domu po kolejnym...

Podziwiam Monikę za siłę,determinację, upartość. Jest osobą niezwykłą.

• Biografia
  • 2016