Dalmacja. Książka kucharska

Robert Makłowicz Wydawnictwo: Wysoki Zamek kulinaria, przepisy kulinarne
Wysoki Zamek
kulinaria, przepisy kulinarne

Na półkach: , , , ,

Autor książki pt. „Dalmacja książka kucharska” Pan Robert Makłowicz zaprasza Czytelnika w malowniczo kreatywną podróż w europejskie smaki Dalmacji.

To jest druga książka Pana Roberta wydana w Wydawnictwie Wysoki Zamek przy współpracy merytorycznej Pana Jacka Tokarskiego.

Książka ta obrazuje nam klimat, historię smaku podróży opowiedzianą słowami autora w interesujący...

Jego programy zna chyab każdy. Najnowszą książkę poświęcił ukochanej kuchni Dalmacji. Posiada ona klasyczną formę książki kucharskiej przeplatanej zdjęciami. Część właściwą poprzedza wprowadzenie, w którym Pan Robert opisuje krótko historię tytułowej kuchni, składniki i przedstawia tamtejsze wino niezbyt u nas popularne. Przy każdym daniu jest króciutkie wprowadzenie. Na...

• Kuchnia
  • Wydawnictwo Wysoki Zamek